Akçay Butik Otelleri

Akçay butik oteller az odası bulunan fakat 5 yıldızlı otelden daha lüks konaklama imkânı veren otel türüdür. Bu butik otellerin işletmesi genellikle mekân sahibi tarafından yapılır. Akçay butik otellerinde az sayıda personel vardır ve her müşteriye özel hizmet verilir. Akşam yemeğinde hangi yemeği istediğinizi işletme sahibine söyleyerek planlama yapabilirsiniz bu sayede menüyü bir nevi siz belirlemiş oluyorsunuz. Akçay konaklama süresince az sayıda misafir kabul ettiği için daha butik hizmet alabileceğiniz bir işletme türü olarak kalplerimize taht kuruyor. Bu otellerde kalan kişilere her gün günlük gazete verilir, butik oteller gündemi takip etmekten vazgeçemeyenleri düşünüyor, çamaşır ve kuru temizleme hizmetlerinden de yine yararlanırsınız. Yine 24 saat oda servisi imkânı da bulunmakta. Okumaya devam et Akçay Butik Otelleri

Akçay’a Nasıl Gidilir?

Akçay, İzmir, Çanakkale yolu üzerinde hem karayolu ile hem de Edremit Körfez Havalimanınızdan hava yolu ile ulaşabileceğiniz bir tatil beldesi olarak Marmara da yer almaktadır.

  • Balıkesir Akçay arası mesafe 96 kilometre olup, araçla ortalama 1 saat 20 dakika sürmekte.
  • İzmir Akçay arası mesafe 192 kilometre olup, araçla ortalama 3 saat sürmekte.
  • İstanbul Akçay arası mesafe 481 kilometre olup, araçla ortalama olarak 7 saat 20 dakika sürmekte.

Okumaya devam et Akçay’a Nasıl Gidilir?

Bilmediğiniz Yönleriyle Akçay!

Ülkemizin ilk turizm merkezleri arasında olan Akçay, 80′ lerden sonra büyük kentlerde yaşayan tatilcilerin ilgisini çekerek bu sayede gelişmeye başlamıştır. Akçay, Balıkesir iline bağlı bir tatil yeridir ve Edremit’e 8 km mesafede konumlanmıştır. Akçay 2004 ‘e kadar Edremit’e bağlı bir mahalle iken bu tarihten ve ünlenmesinden itibaren belde olmuştur. Akçay, su beldesi olarak da bilinir. Akçay’da kapalı içme sularına ihtiyaç duyulmaz. Akçay’da yaşayanlar 20 – 30 metre derinden çıkan buz gibi suları içerek serinledikleri için çok şanslıdırlar. Ekonomisi daha çok zeytin ve turizme dayalıdır. Okumaya devam et Bilmediğiniz Yönleriyle Akçay!