Edremit termal Otelleri

Edremit Termal Otelleri

Edremit turizm cennetlerinin önce gelen isimlerinden biridir. Balıkesir Edremit şifalı kaplıca sularıyla, hastalıkları iyileştiriyor, derdinizin dermanı olmaya devam ediyor. Bilinen birçok hastalığın tedavisi için tercih edilen termal kaynakların ilk adresi, Edremit termal otelleri olmaktadır. Tatilinizde şifa bulmak için, tercih edebileceğiniz en doğru adres olmaktadır. Ailenizle birlikte gidebileceğiniz, hangi hastalığınıza çare bulmak istiyorsanız karar verebilirsiniz. Oksijen deposu olan Kaz Dağları’ nda iç içe yaşayan deniz manzaralı termal otellerde şifa bulmak için tercih yapmanız yeterli olacaktır. Oksijen bolluğu açısından, bilindiği üzere Dünya’ da ikinci sırada olan Kaz Dağları, eteklerinde bulunan termal oteller, iyileştirici şifalı gücünü cömertçe sunacaktır. Akçay’ a olan yakınlığıyla bilinen termal kaynaklar için, Akçay otellerinde konaklama yapabilirsiniz.

Edremit Altınoluk

Kaz dağlarının tam ortasında yer alan bir cennet köşesi sizleri bekliyor. Ülkemizin en bol oksijenine sahip, doğası emsalsiz, yeşil ve mavinin her tonuna hakim harikalar diyarı Edremit Altınoluk kendinize armağan edeceğiniz en özel geziniz olacaktır. Ege Bölgesinin en karakterli ve doğal bir duruş sergileyen güzellik deryası olmaktadır. Mavi bayraklı plajları, bol oksijenli havası, her mevsim gidilebilecek özelliğe sahip olması, muhteşem doğasıyla stresten arındıran tatil beldesidir. Altınoluk tatiline karar verdiğiniz zaman, öncelikle gezmeniz gereken yerlerin listesini mutlaka hazırlayın. Kış aylarında doğayla baş başa kalabilecek, kaynak sularında şifa bulacak, stresinizden  arınacaksınız. Yaz aylarında ise yine aynı şekilde rotanızı mis gibi havası olan Altınoluk tatil beldesine çevirebilirsiniz.

Edremit Doğa Etkinlikleri

Edremit Doga Etkinlikleri
Edremit Doga Etkinlikleri

Edremit’ de bulunduğunuz süre içinde, katılabileceğiniz birçok aktivite olduğunu unutmamalısınız. Öncelikle doğanın sunduğu tüm güzelliklere aşina olarak, ruhunuzu özgür bırakmayı öğrenmiş olacaksınız. Kalıplaşmış taş binaların arasından çıkıp gelen herkesi büyüleyecek bir atmosfere sahiptir. Edremit doğa etkinlikleri içinde Kaz dağlarında yürüyüş yapabilir, trekking macerasına katılabilir, tarihi ve doğal güzellikleri yakından görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir