Edremit Sütüven Selalesi

Edremit Sütüven Şelalesi

Balıkesir Edremit tarih boyunca doğal güzellikleri bağrında taşımayı bilen illerimiz arasındadır. Bu sayede tarihi ve doğal güzellikleri bir arada sunabilen nadide turizm bölgelerinden biri olmaktadır. Edremit sütüven şelalesi yüreklerinize dokunacak ezgilerini usulca fısıldayacaktır kulağınıza. Akçay’ a oldukça yakın olan şelale, tarihe kazınmış bir aşk hikayesinin sesini kulaklarınıza mırıldanacaktır. Kayalara çarpan suların sesi ise, ruhunuza terapi uygulayacaktır. Görsel bir şenliğin tam ortasında olacak, yol boyunca Emine ve Hasan’ ın Kaz dağları Sütüven şelalesine nakşedilmiş öykülerini dinleyeceksiniz. Doğa harikası olan Sütüven ve Hasan boğuldu şelalesi Kaz dağlarının denize bakan yüzünde şarıl şarıl konaklamaktadır. Gölet ve şelalenin muhteşem bütünlüğü ve doğanın dansı stresten uzak bir gün yaşamanızı sağlayacaktır. Yeşil bir doğanın kucağında, yapaylıktan tamamen arındırılmış bir doğa harikasının kalbinde olacaksınız. Akçay’ a oldukça yakın bir mesafede olduğu için, konaklamanızı da Akçay otellerinde yapabilirsiniz.

Edremit Pansiyon

Balıkesir’ in en güzide beldelerinden biri olan Edremit, her mevsim yaşanabilecek güzelliklerle çevrilidir. Yaz ve kış ziyaret edebileceğiniz nice güzellikleri bağrında taşımaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri görmek için, mutlaka bir liste oluşturmalısınız. Ailenizle gidip gönül rahatlığıyla gezip konaklayabileceğiniz Edremit pansiyon seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, kişiye özel hizmetler sunan pansiyonlar, evinizin rahatlığında ve konforunda olmaktadır. Son derece otantik ve mimari yapısı bozulmamış değerlere sahiptir.

Edremit Otel Fiyatları

Edremit Otel Fiyatlari
Edremit Otel Fiyatlari

Hayatınızla ilgili yenilikler ve güzellikler yaşamak için Edremit’ i tercih etmeniz çok doğru bir seçimdir. Zamanın en güzel dilimleri sayesinde, unutulmaz güzelliklere imza atacak, bir masalın baş kahramanı olmanın haklı memnuniyetini yaşayacaksınız. Tabi konaklayacağınız yeri de riske atmamanız gerekmemektedir. Edremit otel fiyatları bakımından oldukça uygun olmakta, üstelik Kaz dağları eteğine yayılmış doğal güzelliklerle çevrilmiş olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir