Edremit Cunda Adasi

Edremit Cunda Adası

Balıkesir Edremit her mevsim tatil yapabileceğiniz, rotanızı Ege’ ye çevirme nedenlerinizden biri olmaktadır. Doğayla baş başa ve huzur içinde bir tatil planı yapıyorsanız, Edremit cunda adası kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Ayvalık Cunda, alışkanlık yapan, son derece doğal bir aktiviteyle düşüncelerinizi kendine yönelten doğal bir güzelliğe sahiptir. Birçok tatil beldesinde farklı alternatiflere sahip olan, doğal güzellikleriyle iç içe kalabilmenizi sağlayan, ruhunuza ve bedeninize terapi yapabileceğiniz harikalar diyarı olmaktadır. Sahil şeridinde birçok restoran bulunmakta, doğal mimarisiyle ve doğanın sesiyle, kendini size hayran bırakan özelliklere hakimdir. Türkiye’ nin Ege denizine bağlı olan 4. büyük adası konumunda olan Cunda, Balıkesir Ayvalık İlçesi ile arasında Lale adasını barındırmaktadır. Dört mevsim turistleri ağırlayan Cunda adası, tarihi güzellikleriyle de zenginliğini korumaktadır.

Edremit Akçay

Yerli turizme renk katan, doğal güzellikleriyle terapi etkisi yaratan Akçay Türkiye’ nin ilk tatil beldesi olarak adını altın harflerle yazdırmaktadır. Yılın 12 ayında ziyaretçilerini sıcacık karşılamayı bilen doğası, şaşırtıcı derecede içinize işleyen huzuru kendinize armağan ettiğiniz zaman dilimleri olacaktır. Edremit Akçay Kazdağları ile bütünleşmiş Sarıkız heykeli başta olmak üzere, efsaneleşmiş güzelliği görmeden dönmemelisiniz. Üstelik Kaz dağlarında yürüyüş yapabilecek, tarihi güzellikleriyle unutulmaz bir gezintinin tadını çıkaracaksınız. Masmavi denizi, plajları, unutulmaz manzaraları ile Akçay unutulmaz tatil planlarınızın kapılarını sizlere açmaktadır. Kış aylarında kaplıcalarında şifa bulabileceğiniz, yaz aylarında mavinin her tonuna kulaç atabileceğiniz görsel bir zenginliğe sahip olmaktadır. Üstelik konaklama keyfinizi de riske atmadan, Akçay otelleri sizleri misafir edecektir.

Edremit Kaplıcalar

Edremit Kaplicalar
Edremit Kaplicalar

Şifa niyetine tatil yapmak, bedeninizle beraber ruhunuzu da dinlendirmek istiyorsanız, Edremit kaplıcalar doğru adres olacaktır. Güre ve Derman kaplıcaları birçok hastalıklarınızı etkisiz hale getirecek, sıcacık şifalı sularıyla dinç ve sağlıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir