Balikesir Ayvalik Korfezi

Balıkesir Ayvalık Körfezi

Balıkesir adını altın harflerle yazdırmış tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan şehirlerimizden biridir. Balıkesir Ayvalık körfezi görmeniz gereken zenginlikler arasındadır. Benzersiz körfezlerden biri olan Ayvalık körfez, mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için kendinize ayıracağınız birkaç günlük tatili armağan etmelisiniz. Buna göre körfezin benzersiz doğası sayesinde, tüm sıkıntı ve stresinizden arınmış olacak, böyle bir güzelliği hafızalarınıza kazımış olmaktan dolayı memnun olacaksınız. Üstelik birbirinden eşsiz ve nadide bulunan koylarında denizin tadını çıkaracaksınız.

Balıkesir Butik Otelleri

Balıkesir’ de bulunduğunuz süre içinde gezip görmeye doyamayacağınız tüm güzellikleri keşfe çıkacaksınız. Ülkemizin bilinen en popüler ve ilk tatil beldelerinden olan Akçay’ da Balıkesir Edremit’ in cennet köşesi olmaktadır. Tüm bu güzellikleri gezerken konaklama için kişiye özel hizmetler sunan butik otellerin de tadını çıkarmalısınız. Ev yapımı reçelleri, ev konforunda sabah kahvaltısı, günlük okumanız için gazete servisi, modern ve otantikliğinden hiçbir şey kaybetmemiş tasarımlarıyla Balıkesir butik otelleri sizleri bekliyor. Doğanın kucağında yer alan butik oteller, sıcacık bir karşılama ile sizleri sarıp sarmalayacaktır. Kusursuz hizmetin tam ortasında olacağınız bir cennete günaydın demek için, butik oteller doğru tercih olacaktır. Zira Kaz dağları eteklerine bir gelin gibi yayılıp süzülmüş olan oteller, doğal yaşamla iç içe bir bütünlük sergilemektedir.

Balıkesir Turu

Balikesir Turu
Balikesir Turu

Türkiye’ de yaşayıp Balıkesir’ i görmemek büyük bir kayıp olacaktır. Her yıl sadece Ülkemiz’ den değil, Yurt dışından merak edip gelen turistlerin sayısı, küçümsenmeyecek derecede fazladır. Balıkesir Turu kapsamında her mevsim ziyaret edebilir, gezeceğiniz yerlerin listesini yapabilirsiniz. Tarihi ve doğal güzellikleri iç içe yaşayan, harikalar diyarından bir masal köşesi olarak kalmayı başarmış nadide illerimizden biridir. Tabi tüm bu güzellikler içinde Akçay’ ı görmeden ve ziyaret etmeden dönmemek gerekmektedir. Akçay otelleri sizlere unutulmaz bir tatilin kapılarını da açacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir