Akcay Apart Otelleri

Akçay Apart Oteller

Akçay’ da tatil yapmak için yılın her mevsiminde harekete geçebilirsiniz. Çünkü kışın termal kaynakları ve tarihi güzellikleri, yazın masmavi denizi ve doğal güzellikleriyle sizlere merhaba diyecek bir zenginlikten bahsediyoruz. Akçay’ da tatil yaparken konaklama keyfinizi kesinlikle riske atmamalısınız. Doğanın içinde sıcacık bir karşılama yaşayacağınız, kendinizi evinizde hissedceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Akçay’ ın tüm doğal güzelliklerine hakim olacağınız, Kaz dağlarına yürüme mesafesinde olan, doğasının kucağında kuş cıvıltılarıyla uyanacağınız sabahların şanslı kişilerinden biri olacaksınız. Akçay apart oteller sizlere rahatlığınız ve konforunuz adına teminat veriyor.

Akçay Hasan boğuldu Göleti

Akçay untuulmaz bir tatilin anılarını hafızalarınıza kazımak için, her türlü donanıma sahip olmaktadır. Güzellik, zarafet, doğal ve otantik bir dokunun içinde, nakış gibi işlenmiş nadide bir tarihe tanıklık edeceksiniz. Özellikle efsaneleriyle ün yapmış olan İda, diğer ismiyle Kaz dağları Türkiye’ nin en çok oksijen barındıran dağı olmaktadır. Akçay Hasan boğuldu göleti ile geçmişe götüren bir aşk hikayesinin gerçek şahidi olacaksınız. Üstelik kayalara çarpan sular ve şelalenin şırıltısı, ruhunuzu temizleyecektir. Doğasına aşık olacağınız, her mevsim gönül rahatlığıyla gidip seyre dalacağınız, yorgunluğunuzu ve stresinizi geride bırakacağınız masal diyarı olmaktadır. Hasa boğuldu göletinin yanı sıra, şelalede yüzmenin mutluluğunu ayrıca yaşayacaksınız. Kaldığınız süre içinde, gidebileceğiniz her yere yakınlığıyla bilinen Akçay otelleri sizleri misafir edecektir.

Akçay Butik Otelleri

Akçay Türkiye’ nin en güzide tatil beldelerinden biri olmaktadır. Doğayla iç içe barınmış tarihi bir gizemi gözler önüne seren zenginlikle buluşmuş olacaksınız. Tüm bu güzellikler dahilin de, kalabileceğiniz Akçay butik oteller tatilinize gölge düşürmenize izin vermiyor. Yemyeşil doğası ve bol oksijeni ile, kendinize birkaç gün armağan etmiş olacaksınız. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte, unutamayacağınız bir tatilin içinde yer alacaksınız.

Akcay Butik Otelleri
Akcay Butik Otelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir